توجه مسابقات به سایت و پیج اسپانسر ما یعنی باتویار انتقال پیدا کرد حتماً پیج و سایت باتویار را دنبال کنید و در مسابقات شرکت کنید و جایزه ببرید.

www.batoyar.com

www.instagram.com/batoyar

آموزش برنده شدن و تقویت حس برنده شدن:

حس برنده شدن :

هیچ وقت کاری نداشته باشید که امور چگونه انجام می شود یا دور و ورتان چه میگذرد، به جزییات توجهی نکنید و به نتیجه نهایی، موفقیت و نتیجه عملتان فکر کنید، در ادامه با آموزش برنده شدن در خدمت شما هستیم.

همین الان بدون فکر به چیز های دیگر از قدرت ناخودآگاه خود استفاده کنید، خلاق باشید و چیزی که در ذهن دارید را زنده و واضح تصور کنید، نیازی نیست به جزییات یا چگونگی رسیدن به آن فکر کنید فقط و فقط خود را برنده فرض کنید، طعم خوش برنده شدن و موفقیت زیبا نیست؟

آموزش برنده شدن

آموزش برنده شدن

برای شرکت در مسابقه یا هر چیز دیگری که برنده ای خواهد داشت، برای اینکه به سمت آن کشیده شوید و انگیزه داشته باشید فقط کافیه که به زمانی فکر کنید برنده شده اید و جزییات را برای خودتان به تصویر بکشید، به کسی که درتان ایجاد میشود توجه کنید! چه حسی در قفسه سینتان دارید؟یا حس های دیگر؟…

سعی کنید این حس ها را بیشتر کنید، تصویرهایی که میبینید را تغییر دهید، تصویر های جذاب تری که برای خودتان ساختید هیجانی که دارید شما را به سمت برنده شدن میکشد، چون مغز شما نمیتواند تشخیص دهد که این تصاویر و افکار تخیلیند یا واقعی، بنابراین هرچه افکارتان مثبت تر و قشنگ تر باشد آن را به عنوان موفقیت ثبت میکند و در شرایط واقعی سعی دارد که آن را با فشار کمتری انجام دهد!

اگر دنبال موفقیت قطعی هستید به تدریج عمل کنید، تحقیقات نشان میدهد که موفقیت تولید موفقیت میکند و به جرأت میتوان گفت که هیچ چیز به قدر موفقیت باعث موفقیت نمیشود، از موفقیت های جزیی یا کوچک میتوان موفقیت های بزرگ بدست بیارید چون مغز نمیتواند مثل تخیل و واقعیت بین واقعه های کوچک و بزرگ تفاوتی بگذارد، پس سعی داشته باشید موفقیت و احساس برنده شدن به خودتان عادت بدهید که بیشتر آن را جذب کنید!

آموزش برنده شدن:

بازیکنان قبل از موفق شدن در بازی یا مسابقه در اولین قدم باید اعتماد به نفس داشته باشند، اعتماد به نفس بخشی از موفقیت بدون تکیه کردن به شانس است، فرد موفق باید از اعتماد به نفس به عنوان یک سکوی پرش استفاده کند که بهتر از آنچه بوده است عمل کند.

دومین قدم فهمیدن قواعدیست که اگر حریف آن را نداند به بردتان کمک میکند، شمایی که قواعد بازی را به خوبی میدانید باید فنون آن را هم یاد بگیرید که قدم سوم است، بازیکنی که فنون را یا میگیرد باید ان را به کار بگیرد، افراد موفق تمام بخش های حرفه شان آن قدر تمرین می کنند تا بتوانند آن را چشم بسته انجام دهند که این قدم چهارم و مهم است.

در قدم پنجم سعی کنید در کنار تمرین ذهنی ورزش هم کنید تا آمادگی برای بازی، مسابقه یا… داشته باشید، ورزشی که انجام میدهد حتما نباید به رشته شما مربوط باشد، ورزش چیزی را درون شما تقویت میکند و باعث کمک به شما و نزدیکی به وفقیت و برد است.

قدیمی ها میگفتند: ترسوها هرگز برنده نمی شوند، برنده ها هرگز عقب نمیکشند، این گفتشان را به قول معروف باید طلا گرفت! شما قطعا در جایی با شکست مواجه شده اید و هیچ شکی در آن نیست، مهم این است که وقتی با شسکت مواجه میشوید، صدمه میبینید و یک عمل درونی مانع می شود که فقط به هدفتان فکر کنید، برنده ها نا امید و شکست را پشت سر میگذارند، چون میدانند که شکست مانند یک نشانه است برای حرکت به سمت هدف! این گام که ششمین گام است از همه مهم تر نیز هست.

الگو گرفتن از کسی که قبل از شما کاری را کرده و به موفقیت رسیده گام هفتم است، نه تنها از این افراد الهام میگیرد بلکه توسط آنها هدایت میشوید همچنین مطالعه حرفه ای ها هم به پیشرفت شما به عنوان یک بازیکن و هم باعث توسعه و بهبود بازی می شود.

حریف ها نه تنها بازی دیگری را بلکه بازی خودشان را نیز بررسی میکنند، برای این که بازی کن خوبی باشید اجراهای قبلی خود را بررسی کنید تا انجام های غلط و درست خود را بیابد و این گام هشتم است، گام آخر یا گام نهم این است که لذت ببرید، عصبی نباشید همچنین سعی کنید کار گروهی را بفهمید و انجامش دهید.

مسابقات اینستاگرامی برنده شو را دنبال کنید تا همیشه برنده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست