برنده شو مسابقه بزرگ اینترنتی به همراه جایزه

مراحل شرکت در مسابقه برنده شو

و جوایز نقدی و غیر نقدی ارزنده برنده شو، جوایز هر مسابقه برای همان مسابقه تعیین می شود و جوایز بسیاری تقدیم شما عزیزان می گردد.

آشنایی با مسابقه برنده شو!
برنده شو یک مسابقه بزرگ اینترنتی است به صورتیکه در این مسابقه اینستاگرام را با سایت و اپلیکیشن ترکیب کرده ایم، زمانیکه شما برنده شو و فالوویینگ هایش را فالو می کنید به منزله عضویت در مسابقه می باشد(چنانچه این کار را انجام ندهید در صورت برنده شدن جوایز تقدیم شما نمی گردد و به نفر بعدی اهدا می شود).
سپس از طریق سایت یا اپلیکیشن ما میتوانید وارد مسابقه شوید و سوال های پرسیده شده را در زمان مقرر پاسخ دهید و به نفرات اول مسابقه جوایز اهدا می گردد که نوع جایزه و تعداد جایزه برای هر مسابقه متفاوت خواهد بود.
روزهای مسابقه نیز از طریق اینستاگرام اطلاع رسانی می گردد.
لطفا توجه داشته باشید این کمپین مثل کمپین های دیگر اینستاگرام نیست که به پایان برسد مسابقات برنده شو مادام العمر برگزار می گردد و اسپانسرهای ما نیز ماهانه هزینه تمدید واریز میکنند و ما میتوانیم هر هفته و هر ماه جوایز ارزنده ای تقدیم شما کنیم.
هر چقدر میزان مشارکت شما و تبلیغ شما برای ما بیشتر باشد جوایزها نیز به تعداد بیشتری اهدا می گردد و هم اینکه ارزش جوایز نیز هر ماه بیشتر از ماه قبل خواهد شد، این کمپین به این شکل برای اولین بار در ایران برگذار میگردد و از شما درخواست میکنیم ما را به دوستان خود معرفی کنید تا این کمپین را در کل ایران به صورت انبوه با جوایز بی نظیر برگزار کنیم.
نکته: شما عزیزان هم میتوانید از طریق اپلیکیشن در مسابقه شرکت کنید و هم از طریق سایت، هر کدام که راحت تر بودید انتخاب کنید برای استفاده از سایت یا اپلیکیشن هیچ اجباری نیست.
و به این مورد نیز توجه داشته باشید که تفاوتی ندارد که در سایت ثبت نام میکنید یا اپلیکیشن، برای ورود به سیستم یک بار ثبت نام با هر کدام از این موارد کافیست و میتوانید با همان نام کاربری و رمز عبور وارد سایت یا اپلیکیشن شوید.
این کمپین برای تبلیغات و افزایش فروش کسب و کارهای اینستاگرامی و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام کاربرد شگفت انگیزی دارد و پیشنهاد میدهیم از طریق اینستاگرام برنده شو ویدئوهای معرفی مسابقه و ویدئو مزایای کمپین را ملاحظه فرمایید تا به صورت کامل با این کمپین عالی آشنا شوید.
فهرست