برنده شو مسابقه اینستاگرامی به همراه جوایز میلیونی

مراحل شرکت در مسابقه برنده شو

فالو کردن برنده شو

جهت شرکت در قرعه کشی پیج برنده شو را فالو کنید و فرم زیر را تکمیل کنید و مادام العمر در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد.

فرم ثبت نام در قرعه کشی

یک بار فالو کن و اطلاعاتتو ثبت کن یک عمر جایزه ببر

barandeh.shoo@

هر هفته چهارشنبه ساعت 9 الی 10 شب لایو جذاب با کلی جایزه نقدی برگزار می شود، کافیست برنده شو را فالو کنید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید و تا مادامی که مسابقه برنده شو ادامه دارد شانس برنده شدن خواهید داشت.

یکبار فالو کنید و یک عمر شانس برنده شدن داشته باشید.

آشنایی با مسابقه برنده شو!

آنچه باید در مورد برنده شو بدانید:

برنده شو یک مسابقه بزرگ اینترنتی است به صورتیکه در این مسابقه اینستاگرام را با سایت و اپلیکیشن ترکیب کرده ایم، زمانیکه شما برنده شو را فالو می کنید و فرم ثبت نام در قرعه کشی را پر می کنید به منزله عضویت در قرعه کشی می باشد(در صورتیکه ما را فالو نکنید و فرم را پر نکنید حتی در صورت برنده شدن جوایز تقدیم شما نمی گردد و به نفر بعدی اهدا می شود).

مسابقه اینستاگرامی و مسابقه اینترنتی متنوع

مسابقات بیشماری نیز از طریق اینستاگرام و اپلیکیشن برگزار می شود و همیشه می توانید در این مسابقات شرکت کرده و شانس برنده شدنتان را بیشتر و بیشتر کنید.
مسابقات مختلف ما از طریق استوری اینستاگرام اطلاع رسانی می شود پس همیشه اینستاگرام ما را چک بفرمایید.

کمپین تبلیغاتی با جوایز متنوع برای اولین بار در ایران

لطفا توجه داشته باشید این کمپین مثل کمپین های دیگر اینستاگرام نیست که به پایان برسد مسابقات برنده شو مادام العمر برگزار می گردد و اسپانسرهای ما نیز از ما حمایت میکنند به شرط اینکه شما نیز با خرید از آنها از اسپانسرها حمایت کنید و ما میتوانیم هر روز و هر هفته و هر ماه جوایز ارزنده ای تقدیم شما کنیم.
هر چقدر میزان مشارکت شما و تبلیغ شما برای ما بیشتر باشد جوایزها نیز به تعداد بیشتری اهدا می گردد و هم اینکه ارزش جوایز نیز هر ماه بیشتر از ماه قبل خواهد شد، این کمپین به این شکل برای اولین بار در ایران برگزار می شود که برای شرکت در قرعه کشی اصلا نیاز به فالو کردن فالویینگ ها ندارید و فقط کافیست در صورت نیاز آنها را فالو کنید و یا با خرید از آنها شانس خود را برای برنده شدن بیشتر کنید و از شما درخواست می کنیم ما را به دوستان خود معرفی کنید تا این کمپین را در کل ایران به صورت انبوه با جوایز بی نظیر برگزار کنیم.

مزیت های کمپین تبلیغاتی برای کسب و کارهای اینستاگرامی

این کمپین برای تبلیغات کسب و کار و افزایش فروش کسب و کارهای اینستاگرامی و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام به صورت دلبخواه کاربرد شگفت انگیزی دارد و پیشنهاد می دهیم از طریق اینستاگرام ما ویدئوهای معرفی مسابقه و ویدئو مزایای کمپین را ملاحظه فرمایید تا به صورت کامل با این کمپین عالی آشنا شوید.
فهرست